pers.sp.nl

Homepage SPPerspunt
SP :: Perspunt

Perspunt is de servicepagina van de SP voor de media.

Uw vragen, opmerkingen of tips worden zeer op prijs gesteld. De contactgegevens staan onderaan.


Beeldmateriaal

Klik op een categorie om thumbnails te bekijken en de instructies voor het downloaden te lezen. Lees onder de foto's de tekst over de rechten en de bronvermelding.


www.flickr.com
SP Politiek's photos More of SP Politiek's photos

SP in actie

Op de Flickr site van de SP kunt u per onderwerp of Kamerlid foto's uitzoeken voor uw reportage of artikel. Voor aanvraag van de hoge resolutiefoto's op deze site kunt u zich wenden tot Sander van Oorspronk. Mailt u de link van de gewenste foto(s) met beknopte samenvatting waarvoor u deze wilt gebruiken naar svoorspronk@sp.nl.
Gebruik van de foto's gaat in overleg en is over het algemeen kosteloos.

Alle foto's: http://www.flickr.com/photos/sp-politiek/
Met de tag-functie kunt u snel zoeken: http://www.flickr.com/photos/sp-politiek/alltags/
Hiernaast enkele (wisselende) voorbeelden.


Agenda

Klik hier voor de agenda van de SP-Kamerleden.


Contact

Contactpersonen Media & Communicatie:
Maarten Hijink
T (070) 318 3825
mhijink@sp.nl

Sander van Oorspronk
T (070) 318 38 23
svoorspronk@sp.nl

Lieke Smits
T (070) 318 58 07
lsmits@sp.nl

Postadres:
Postbus 20018
2500 EA Den Haag
F (070) 318 38 03

Contactpersoon SP-vertegenwoordiging Europarlement
Niels Jongerius
Wiertzstraat 60
ASP 07F254
1047 Brussel, België
T  +32 2284 7664
M  06-12780454
njongerius@sp.nl

Voor vragen over foto's en video's van de SP:
Sander van Oorspronk
svoorspronk@sp.nl
T (070) 318 38 23
F (070) 318 38 03

Voor vragen over grafisch materiaal:
Gonnie Sluijs
media@sp.nl
T (088) 243 55 47
F (033) 462 55 12

Voor vragen over SP-blad Tribune:
Rob Janssen
rjanssen@sp.nl
T (088) 243 55 53
F (033) 462 55 12

Voor vragen over de websites van de SP:
Stijn Dekker
webmaster@sp.nl
T (088) 243 55 30
F (033) 462 55 12

Moed College
top